Email :
Şifre :
Şifre Hatırlatma
Bayilik Başvurusu
        Bilinçli Tüketici Gazetesi
        Ünalan Okul Gereçleri


ÜNALAN TEKNOLOJİ LTD. ŞTİ.
İstoç 31. Ada No:25
Mahmutbey-İstanbul
Tel: +90 212 659 82 42 (pbx)
Fax: +90 212 659 73 71
Email: bilgi@unalan.net

 

 

HAKKIMIZDA

1996 yılında kurulan firmamız hep ilklere imza atmıştır. Türkiyede, ilk LCD ekranlı, ilk otomatik saati ileri/geri alan, ilk kendinden şarjlı, ilk kendinden melodili, ilk 16 melodili, ilk Türkçe melodili, ilk polifonik melodili, ilk kaydedilebilir melodili, ilk gerçek sesli, İlk istiklal marşlı, ilk elektrik kesildiğinde zilleri çaldıran, ilk teneffüslerde müzik yayını yapan zil saatlerini, ilk kablosuz zilleri çalan cihazları, ilk harekete duyarlı konuşan SBS cihazları, ilk USC haberleşme sistemli ürünleri yapmak firmamızın ar-ge ye yaptığı yatırımın sonucudur. Yine Dünyada ilk ve tek uzaktan kumandalı Okul zil sisteminin üretimini yaptık. Artık Okula tesisat çekilmeden, istenildiği kadar melodili hoparlör konuluyor ve saati geldiğinde ziller çalmaya başlıyor. 20 dakikada tüm zil sistemi hazır hale geliyor.

Halen Dünyanın en gelişmiş ve en büyük dijital ekranlı zil saatlerinin imalatını biz yapmaktayız. 7 marka altında 50 den fazla ürün çeşidimizle, sadece Türkiyede 6000 den fazla müşterimizle alanımızda en büyük firmayız. Bize bu sorumluluğu veren müşterilerimizi hayal kırıklığına uğratmadık. Markalaşmayı ve tercih edilmeyi fırsata dönüştürmedik. Tam tersi, artan imalatımız nedeniyle gelirimizdeki artışın bir kısmını fiyatlara yansıtıp fiyatlarımızı yıllarca aynı fiyatta sabitledik, ya da düşürdük, bir kısmıyla da müşterilerimizi, sahip olduğu hakları konusunda bilgilendirmek için ücretsiz 'Bilinçli Tüketici Gazetesi' ni çıkardık.

Kalite, uygun fiyat, satış sonrası hizmet ve kolay kullanım cihazlarımızı tanımlayan en uygun terimlerdir. Tüm fiyatlarımız şeffaftır ve internet adresimizde yayınlanmaktadır.